Meist

Organisatsioon "Lootus sinuga" asutati 2013 aasta jaanuaris Tallinnas. Oma tegevuse alguses tegeles ta ainult paljulapseliste Lasnamäe perede toiduainetega toetamisega. See toimus Lasnamäe korterelamu keldris. Aja jooksul on organisatsioon saavutanud populaarsuse ja avanud grupi sotsiaalvõrgustikus Facebook: www.facebook.com\lootusinuga. Hakkas kasvama vabatahtlike arv, inimesed kes hoolivad ja tunnevad huvi teiste inimeste probleemide vastu. Tänu neile ilmus meil võimalus aidata abivajajaid mitte ainult toiduainetega, vaid ka riietega, mööbliga, hügieenitoodetega, ravimitega ja palju muuga.

Mais kuulis meie organisatsioonist Irina, kelle pere üsna pea osutas ja osutab senini hindamatut abi. Tänu nendele südamlikele inimestele jagas Lootus sinuga 9. mail abi juba uues suures, soojas ja mugavas ruumis. Sellest ajast alates on läbi viidud palju heategevusüritusi, meiega liitus palju uusi vabatahtlikke, tekkis võimalus aidata rohkem abi vajavaid inimesi.

Aga nagu Socrates ütles: - "Täiuslikkusel ei ole piiri!". Sellepärast oleme alati uute ideede, huvitavate aktiivsete inimeste, uute toiduainete, riiete ja muude asjade allikate otsingul. Meie kodulehel võite Te leida infot selle kohta, kuidas aidata inimesi, keda me aitame, millist abi on vaja antud momendil. Me oleme Teile väga tänulikud aktiivse osalemise eest meie tegevuses.

Aidake aidata!