Tallinna Lastehaiglale on vaja abi!


Tallinna Mustamäe Lastehaigla vastsündinute ja imikute osakond intensiiv ravi palatid on vaja kõrgtehnoloogiline kuvöös.

Paljud teist on vanemad, isad, emad...me ootame raseduse finaali nagu imet! Teame, et pisike peab sündima 10 balli Apgari järgi ja 50 cm ja 3.500 kg. Me julgelt sammume elus kindlusega, et meil saab kõik hästi. Kuidas siis veel?

Aga juhtub, et elu paneb meile jala taha. Katsumusi. Ja sünnivad lapsed enne tähtaega, kaaluga 500 või 700 grammi. Šokk! Paanika! Me ei oodanud seda! Miks mina? Miks minu kauaoodatud laps?

Aga vastuseid küsimustele ei ole...

Siis meid aitavad nemad, intensiivteraapia osakonna arstid Mustamäe Lastehaiglas. Nemad, nagu inglid, päästsid paljusid elusi, nii oodatuid, nii armastatuid. Jah, loodus on kõikvõimeline ja vahest on kasutu võidelda sellega, kui otsustas võtta. Aga personal annab endast kõik 100% selleks, et elu jätkuks.

Mina, kolme lapse ema, mitte kuulujuttude järgi tean, kui tähtis on kaasagset tehnikat olemasolu arstidel, võimalus päästa, kergendada esimesed päevad, nädalad...mitte ükski asi ei tohiks takistada uue elu päästmist.

Ma palun teil osaleda hiiglaslikus raha kogumise projektis kõrgtehnoloogilise kuvöösi soetamiseks. See aparaat laseb päästa lapsi kõige väiksemate kaalu ja pikkusega. Aitab hoida vajalikku temperatuuri ja niiskust, annab hapnikku, kutsub meditsiiniõde. Ja nagu meditsiiniõed mulle rääkisid, on väga mugav teenindavale personalile ja lapsele. Lapsukest võib isegi kaaluda ilma tema und segamata. See on väga tähtis!

See ime, praktiliselt kosmiline tehnoloogia, maksab 18 000€.

Kuvöösi valikul, me haiglaga vaatasime üle kolm pakkumist ja valisime kokkuvõttes kõige odavama ja kõige kõrgtehnoloogilisema. Esitan teie tähelepanule kõik dokumendid uuringu jaoks. Üks kõige tähtsamatest kriteeriatest- on teenindus. On tähtis, et kuvöös oleks õigesti seadistatud tehnikute poolt selleks, et kõik töötaks ilma riketeta või et nad otsekohe kõrvalduksid kohapeal. Küsimuse hind- elu!

Summa on suur, kuid jõukohane meie jaoks! Ma palun teid, levitage informatsiooni sõprade ja tuttavate kaudu. Aidake annetusega nii palju kui saate! Annetus 1€ on suur abi! Palun firmade omanikud, kirjutage meile, me rõõmuga räägime meie heategijatest inimestele ja teie päästate laste elusid.

Kõik, kes puutusid kokku sellise olukorraga ja ei häbene sellest rääkida, kirjutage meile (lootussinuga@gmail.com) on vaja rääkida kuidas "karbike" rataste peal (selle olemasolu haiglas) on tähtis selliste perede jaoks.

Planeeritakse heategevusliku käsitöö laada korraldamist, kus kõik tulud lähevad kuvöösi ostule. Otsime ruumi mitte vähem kui 80m2.

Kui kohvikud, restoranid, poed või teised asutused soovivad korjata annetusi, teatage palun, toon plakatid aktsia kohta. Tänan osalemise eest.

 

Palun, tehke teie annetused meie arvele selgitusega "kuvöös"

Lootus sinuga MTÜ

EE962200221060320198

Lapsed on püha, see on meie tulevik, me elame nendes igavesti. Aidake aidata!

Alati teie Jekaterina Panova +372 58450250